SEO články – články písané pre vyhľadávače.

SEO články – články písané pre vyhľadávače.

Sú to články zverejnené na internete, ktoré majú v sebe určitú “nadstavbu” takže okrem propagačnej funkcie majú dôležitú úlohu aj pri zvyšovaní pozície vo vyhľadávačoch.

Takéto články obsahujú spätné odkazy, ktoré by vyhľadávače (resp. roboty) mali vyhodnotiť ako znak dôležitosti. Z toho aj odvodený názov SEO – search engine optimalization, teda optimalizácia pre vyhľadávače. Potom takéto SEO články môžeme jednoducho pomenovať ako články písané pre vyhľadávače. Takéto články sú účinným nástrojom linkbuildingu, ktorý má získať kvalitné spätné odkazy v rámci optimalizácie pre vyhľadávače.

Obsah SEO článku je nutné písať tak, aby obsahoval kľúčové slová v rôznych gramatických tvaroch, z ktorých časť sa použije ako názov odkazov (anchor text), čo je nesmierne dôležité. Nezabúdajte že článok by mal byt zrozumiteľne napísaný a mal by obsahovať „rozumný“ počet spätných odkazov (Odporúčame max. 3) a silu spätných odkazov treba cez kľúčové slová zamerať na hlavné kategórie cieľovej web stránky, ktorá sa má dostať na lepšie pozície vo vyhľadávačoch.

Uverejníme dlhodobo v našej sieti magazínov a informačných web stránok SEO článok – tematický reklamný článok s odkazom (2-3 linky) na Vašu web stránku.

Pridaj komentár